Bmarket.eu - Балтийский торговый портал
Bmarket.eu - Балтийский торговый портал Bmarket.eu - Балтийский торговый портал
v1.5 beta
Логин:
Пароль:
Забыли пароль?
EE
Добавить объявление

клубные абиссинские котята

клубные абиссинские котята
800.00
Рига, ЛАТВИЯ
Добавлено: 10.10.2023

 Sertifitseeritud lasteaed pakub kassipoega koos täieliku dokumentide paketiga 23.06.06.
Sotsialiseeritud, hea kommetega, väga südamlik, taltsas purpur. Treenitud kandiku ja kraapimispostini. Loodusliku söötmise puhul olen tuttav ka kuivatamisega. Kui teie peres on lapsi, on see sama tõug, mis on loodud lastele, ei susise, ei hammusta, ei solva kedagi, on sõbralik ja mängib lemmikloomadega. Lihtne treenida, treenitav ja mänguline igas vanuses. Teda huvitab alati teie tegevus, ta järgib alati oma omanikku ega ole majaga seotud. Vanemad on maailmameistrid ja asuvad Lätis.
Club Abessiinia kassipojad
Selle tõu kassipoegi pakutakse eliitloomadena. See tõug on hüpoallergeenne, kuna neil puudub aluskarv, karv ei lenda mööda maja ringi - see ei vaja erilist hoolt. Puuma näeb välja nagu puma, kujutage ette, teie kodus elab kodustatud, väike, erakordselt ilus, graatsiline, südamlik, omane, taltsas, kodune puuma.

Сертифицированный питомник предлагает котёнка с полным пакетом документов ДР 06.06.23г. 

Котята данной породы предлагаются в качестве элитных домашних питомцев. Эта порода гипоаллергенна, т. к. подшерстка у них нет, шерсть по дому не летает - не требует специального ухода. Похожа на пуму Кугуар, только представьте, у вас дома живёт одомашненная, маленькая, необычайно красивая, грациозная, ласковая, своя, ручная, домашняя пума.

Родители Мировые чемпионы, находимся в Латвии. Возможна продажа в разведение и доставка