Bmarket.eu - Балтийский торговый портал
Bmarket.eu - Балтийский торговый портал Bmarket.eu - Балтийский торговый портал
v1.5 beta
Логин:
Пароль:
Забыли пароль?
EE
Добавить объявление

Служба продвижения продукции на китайском рынке

Служба продвижения продукции на китайском рынке
Бесплатно
КИТАЙ
Добавлено: 05.03.2022

Hiina turu toodete reklaamiteenus
Esiteks on minu riigis 1,4 miljardi inimesega maailma suurim rahvaarv.Maailmapanga standardi järgi kuulub Hiinas keskmise sissetulekuga gruppi vähemalt 400 miljonit inimest Kodumaiste autoriteetsete institutsioonide uurimisstandardite järgi , on minu riigi praegune keskmise sissetulekuga rühm vähemalt 400 miljonit inimest. Kui lisada keskmise sissetulekuga ja kõrge sissetulekuga rühmad, on minu riigis umbes 600 miljonit inimest, kes kuuluvad keskmise sissetulekuga rühma, mis on kahtlemata suurim keskmise sissetulekuga grupp maailmas.

Teiseks, kodumaise tarbijaturu mastaabinäitajate põhjal otsustades, ulatus tarbekaupade kogu jaemüük üleriigiliselt selle aasta esimese kolme kvartali jooksul 29,66 triljoni jüaanini, millest riigi elanike tarbimiskulutused elaniku kohta olid 15 000 jüaani. Nende hulgas jõudis kiiresti kasvav veebijaemüük 7,32 triljoni jüaanini ja füüsiliste kaupade veebijaemüük 5,8 triljoni jüaanini. Need arvud on väga suured, peegeldades kodumaise tarbijaturu tohutut suurust.

Kolmandaks on tarbijaturu impordi ulatus tohutu, see tähendab, et parema elu vajaduste saavutamiseks peavad hiinlased igal aastal importima kaupu ja teenuseid välismaalt ning see ulatus on väga suur. Praegu on Hiina olnud juba aastaid maailma suuruselt teine ​​kaupade ja teenuste importija, selle aasta esimese kolme kvartali andmete põhjal oleme importinud kaupu kokku 10,4 triljoni jüaani ja teenustekaubanduse importi 2,6 triljoni jüaani väärtuses. jüaan.

 

Meie kohustused:
1. Vastutab Hiina terminalibrändide veebisaitidel toodete reklaamimise ja müümise, tooteedendusplaanide koostamise ja kliendisuhete hoidmise eest.
2. Tehke koostööd tuntud müügimeeskondadega nende müügieesmärkide saavutamiseks ja edendamiseks.
3. Looge ja haldage kaubamärgi klientide faile.
4. Vastutab turuinfo uurimise ja teabe kogumise eest.
5. Käivitamine: China Douyin, Toutiao veebisait, Tencent ja muud tuntud veebisaidid
Meie e-posti kontakt: 820180891@qq.com